BILDES

Skatīt vairāk bildes –  ŠEIT un Instagram posti  – ŠEIT

Tā nav vienkārši mīksto mēbeļu tīrīšana – MĒS TO DARĀM PATIESI UN NO SIRDS, LAI JŪS SAŅEMTU AUGSTĀKO VĒRTĪBU, KĀDA MĀJO MŪSU SIRDĪS.

Kāpēc ar laiku vairs nevar mājas apstākļos iztīrīt mīkstās mēbeles?

Speciālists skaidro, ka laika gaitā mēbeļu audums pārklājas ar smalkiem putekļiem un, tīrot atsevišķu vietu, var palikt kontūra, kas izveidosies starp iztīrīto dīvāna daļu un daļu, kas pārklāta ar putekļiem. Tāpat putekļi krājas zem auduma virskārtas un pat iztīrot to, žūšanas periodā no apakšējā slāņa tie atkal parādās un veidojas pleķi, tāpēc ķīmiskā tīrīšana laika gaitā noteikti ir nepieciešama.

Baktēriju veidi un to sekas, kas atrodas mīkstajās mēbelēs!

Vai jūsu dīvāns izskatās mazliet novecojis? Vai Jūs jūtat nedaudz nepatīkamu smaku, vakara atpūtas laikā uz dīvāna? Ja tā, tad var būt ir pienācis laiks, lai jūsu mēbeles saņemtu padziļinātu tīrīšanu un smaku likvidēšanu? Ir svarīgi saglabāt savas mīkstās mēbeles tīras un brīvas no putekļiem un baktērijām, un ieteicams reizi gadā, veikt padziļināti tīrīšanu. Dīvāns ir tā vieta, kur katru vakaru ģimene pulcējas, lai kopīgi pavadītu vakarus ar interesantiem stāstiem par dienas gaitā notikušas, vai vienkārši noskatītos iecienītākās filmas un kopā izsmietos. Mīļais un komfortablais atpūtas krēsls ir tā vieta, kur ikviens ir iecienījis, iemalkot rīta kafiju, vai vienkārši izlasīt romānu/stāstu.
Jūs neapzināti pavadāt ļoti daudz laika uz mīkstajām mēbelēm, kur dziļāk ir iemitinājušās dažādas baktērijas un putekļi, kas ir ļoti kaitīgi Jūsu veselībai, ilgtermiņā.

Kādiem mīksto mēbeļu un paklāju veidiem, mēs veicam Jūs veicat tīrīšanu?

Mēs profesionāli sniedzam mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas pakalpojumu jau vairāk kā 3 gadus un lepojamies ar uzkrāto pieredzi, lai palīdzētu katram no Jums. Jūs varat paļauties uz mūsu pakalpojumiem jebkura veida tīrīšanai – neatkarīgi no tā, izmēra vai auduma materiāla.