Mūsu kontakti

Seko mūsu jaunumiem


Nosūti mums ziņu

VIDEO

Galerija

Galerija

VAI TIEŠĀM STEIGĀ, ESAM PALAIDUŠI TO GARĀM ?

Izskats
Jūs patiešām būtu pārsteigts, cik lieliski izskatās Jūsu mīkstās mēbeles, ja tām regulāri veic tīrīšanu. Papildus jebkādu traipu vai netīrumu likvidēšanai, tiks arī atgriesti, gan krāsas spožums, spilgtums un mirdzums. Tīrot, regulāri savu dīvanu vai mīkstās mēbeles, varat saglabāt mēbeles oriģinālās krāsas.

Smarža
Kā jūs droši vien zināt, audums ir smaržas absorbents. Tas nozīmē, ka visi, kas lietojuši konkrētas mīkstās mēbeles (cilvēki, mājdzīvnieki, u.c), visticamāk, atstāja dažādas smakas. Papildus tīrīšanai, profesionālie mēbeļu tīrīšanas cilvēki, pielieto specializētus līdzekļus, kas likvidē smaku molekulas, atstājot mīkstās mēbeles bez smakām, ar patīkamu aromātu.

Izturība
Vai kādreiz esat brīnījies, kas jūsu mīksto mēbeļu audumu paliek plāns vai blāvs? Tie, visticamāk, varētu būt putekļi. Mikroskopiskajām putekļu daļiņām ir robainas malas, kas bojā auduma šķiedras. Rūpīga tīrīšana, tā palīdz atbrīvoties no putekļiem, kas var pagarināt, mīkstās mēbeles kalpošanas ilgumu. Galerijas – video

Alerģijas likvidēšana
Profesionāls mīksto mēbeļu tīrīšanas uzņēmums var palīdzēt Jums, lai telpās būtu patikams gaiss un tas būtu labāk Jūsu veselībai. Putekļu likvidēšana un tīrīšana var novērst alergēnus, piemēram, putekļu ērcītes, ēdienu paliekas, dažādus putekļus, kas izraisa alerģiju un citas elpošanas problēmas.

Padoms
Kad profesionāļi ir pabeiguši Jūsu mīkstās mēbeles tīrīšanu, Jūs viņiem, droši varat palūgt padomus vai ieteikumus, kā labāk un ilgāk izturēt mīkstās mēbeles tīrā stāvoklī!

P.S
Neterējiet savu laiku un naudu, veikalā iegādājoties profesionālus smaku likvidēšanas līdzekļus, tas ir veltīgi. Kamēr neveic auduma skalošanu, šim procesam nav pozitīvs rezultās, jo smaka, pec neilga laika atkal būs jūtama Jūsu mīksto mēbeļu auduma šķiedrās.
Ja, nepieciešama palīdzība vai konsultācija, mēs Tev ar lielāko prieku palīdzēsim 

Galerijas, , kā arī video, kas ir pieejama lapā, variet apskatīt darba procesu, kā arī klientu veidotās video atsauksmes, kas ir nopietns iemesls, lai izvēlētos mūs, kā labāko sadarbības partneri. Mēs esam profesionāļu komanda, kas uzņemas pilnu atbildību par savu darbu

Instagram galerija un stāsti  – ŠEIT

www.divanueksperti.lv
www.facebook.com/divanueksperti
Tālrunis – 2555 7098

Mīksto mēbeļu tīrīšana Galerija

Mīksto mēbeļu tīrīšana