Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Cik bieži ieteicams veikt paklāju ķīmisko tīrīšanu?

Ja vēlaties, lai telpu mīkstais segums pēc iespējas ilgāk saglabātu košu krāsu, tīrību un izturību, paklāju ķīmiskā tīrīšana būtu jāveic reizi 12 līdz 18 mēnešos. Savukārt, ja telpā ikdienā uzturas daudz cilvēku, piemēram, ofisā, viesnīcā vai citur, paklāju tīrīšana ieteicama biežāk – aptuveni reizi mēnesī.

Regulāra paklāju mazgāšana un tīrīšana ar piemērotiem līdzekļiem palīdzēs saudzēt to materiālu, krāsu, kā arī cilvēku veselību, jo laika gaitā paklāja šķiedrās uzkrājas dažādas kaitīgas baktērijas un netīrumi.

Kādas ir paklāju ķīmiskās tīrīšanas priekšrocības?

Paklāju tīrīšanas pakalpojumi nav paredzēti tikai iestādēm vai uzņēmumiem, tos mūsdienās izmanto arī daudzi privātie klienti, kuri vēlas atsvaidzināt mājoklī esošos paklājus. Pat tad, ja ikdienā rūpīgi kopjat paklāju ar putekļu sūcēju, to ik pa laikam nepieciešams tīrīt padziļināti. Lūk, galvenie iemesli, kādēļ paklāju mazgāšanas pakalpojumi varētu noderēt arī Jums:

 • Atbrīvojieties no putekļu ērcītēm un citiem mikroorganismiem – ja Jums būtu iespēja aplūkot paklāju savās mājās zem mikroskopa, noteikti atklātos daudz nepatīkamu un pat biedējošu lietu. Laika gaitā netīrumi uzkrājas paklāja šķiedrās, radot ideālus apstākļus, kur vairoties putekļu ērcītēm un dažādiem mikroorganismiem. Turklāt daļa no tiem pat var izraisīt dažādas elpceļu saslimšanas un alerģijas;
 • Paklāju ķīmiskā tīrīšana paildzina to kalpošanas laiku, kā arī saglabā tā izskatu pievilcīgāku ilgāk;
 • Ir traipi, kurus neizdodas izņemt pašu spēkiem, taču paklāju ķīmiskā tīrītava ir aprīkota ar visiem nepieciešamajiem piederumiem un līdzekļiem dažādu traipu iztīrīšanai;
 • Profesionāli paklāju tīrīšanas meistari ar pieredzi veic tīrīšanu, izmantojot līdzekļus, kas nesabojās materiālu. Pašrocīga tīrīšana mājās, izmantojot nepārbaudītas un spēcīgas ķimikālijas, var beigties ar izbalējušu vai sabojātu materiālu;
 • Paklāji ne tikai uzkrāj netīrumus, bet arī uzsūc apkārtējos aromātus, tostarp nepatīkamos. Neatkarīgi no tā, vai paklāju apskādējuši mājdzīvnieki, mazi bērni, tas laika gaitā uzsūcis pelējuma, cigarešu vai citas smakas, paklāju ķīmiskā tīrīšana palīdzēs no tām atbrīvoties;
 • Ir paklāji, kuri izteikti “elektrizējas”. Ķīmiskā tīrīšana paklājiem palīdz novērst statiskās elektrības veidošanos;
 • Paklāju tīrīšana tiek veikta, izmantojot sertificētus līdzekļus, kas nav kaitīgi cilvēkiem vai mājdzīvniekiem.

Paklāja tīrīšana Jūsu mājās

Ne visus paklājus var viegli noņemt no grīdas un nogādāt ķīmiskajā tīrītavā. Lai atvieglotu klientu ikdienu, mūsu piedāvājumā ir arī paklāju tīrīšana mājās. Izbraucam uz Jūsu adresi ar savu aprīkojumu, veicam tīrīšanas darbus, izmantojot sertificētus un cilvēkiem un dzīvniekiem nekaitīgus līdzekļus, lai Jūs jau pēc sešām līdz 10 stundām varētu paklāju atkal izmantot.

Šis laiks nepieciešams paklāja izžūšanai, tāpēc šajā periodā nevajadzētu intensīvi staigāt pa paklāju vai laist uz tā dzīvniekus. Turklāt tīrīšanas laikā samitrina tikai augšējo paklāja kārtu. Tā cietā pamatne paliek sausa.

Paklāju ķīmiskā tīrīšana cena atkarīga no vairākiem faktoriem, tostarp paklāja lieluma, izbraukuma objekta atrašanās vietas, netīrības pakāpes, materiāla un traipu specifikas.

 

Vai no paklājiem var iztīrīt jebkādus traipus?

Lietojot paklāju ikdienā, tam pielīp dažādi netīrumi, putekļi, starp šķiedrām uzkrājas drupačas un citas daļiņas. Tāpat, protams, gadās, ka uz paklāja izlīst kāds šķidrums, piemēram, kafija vai vīns. Lai arī vairumā gadījumu traipus no paklāja var izņemt pašu spēkiem, izmantojot veikalā nopērkamos līdzekļus, ir situācijas, kad tie nepalīdz. Paklāju ķīmiskā tīrītava izmanto mazgāšanas līdzekļus, kuri piemēroti dažādu traipu tīrīšanai, smaku novēršanai un arī krāsas atsvaidzināšanai. Uzticiet savu paklāju mums, lai ieraudzītu patīkamas pārmaiņas!


MŪSU KONTAKTI
+371 25 557 098
birojs@divanueksperti.lv
UZZINI CENU SŪTOT BILDES
SEKO MUMS

  MŪSU KONTAKTI
  +371 25 557 098
  birojs@divanueksperti.lv
  UZZINI CENU SŪTOT BILDES
  SEKO MUMS

   ×