GARANTĒTS REZULTĀTS

Mūsu kontakti

Seko mūsu jaunumiem


Nosūti mums ziņu

Viss par mums –  Serviss

Serviss!

Tā nav vienkārša tīrīšana

MĒS TO DARĀM PATIESI UN NO SIRDS, LAI JŪS SAŅEMTO AUGSTĀKO VĒRTĪBU, KĀDĀ MĀJO MŪSU SIRDĪS, SAŅEMOT, MĪKSTO MĒBEĻU TĪRĪŠANA.

Atzīsimies. Esam gājuši šo ceļu vairāk nekā 3 gadus.Visu veidu mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas nozarē Tagad jau atrodamies jau stadijā, kad lielais vilciens ir iestumts un sāk pats kustēties ar inerces palīdzību. Ir tikai jāturpina virzība uz priekšu. Ticu, ka Jūsu dzīvē arī ir bijušu šādi mirkļi. Kad acīs mirdzums un sirdī gandarījums. Palīdzēsim Tev ar dīvāna tīrīšanu, paklāju tīrīšanu vai dažāda veida mīksto mēbeļu tīrīšanu
Esam radījuši, ko īpašu. Ar mīlestību un dziļu izpratni. Ko atšķirīgu, līdz niansēm izjustu, daudzus simtus reižu praksē pārbaudītu un pārsteidzoši efektīvu.

Mēs palīdzēsim piepildīt Jūsu vēlēšanos!

Un vēl…… Mēs esam pieredzējušu profesionāļu komanda. Komanda, kas patiesi mīl savu darbu un pilnā apmērā uzņemas atbildību par to
Visi mūsu tīrīšanas līdzekļi ir sertificēti. Tie ir nekaitīgi cilvēkiem un videi!

 

Šeit ir trīs galvenās priekšrocības, izmantojot profesionālus paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanas pakalpojumus:

1. Svaigs un tīrs gaiss jūsu mājās – Profesionālās tīrīšanas uzņēmumi izmanto īpašī spēcīgas vakuuma tīrīšanas iekārtas, lai noņemtu visus netīrumus, putekļus un mazākās putekļu daļinas no paklājiem un mikastajām mēbelēm. Drošība ir arī ļoti svarīga, lemjot par to, kuras tīrīšanas metodes un kādus tīrīšanas lidzekļus pielietot. Daudzi tīrīšanas līdzekļi, kas ir pieejami veikalos, var būt toksiski un bīstami, ka arī nepiemēroti konkrētajam audumam. Profesionālās tīrīšanas uzņēmumi izmanto videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus un veic visus nepieciešamos piesardzības pasākumus.

2. Pasargājiet savas mīkstās mēbeles vai paklājus uz rēķina, mēģinot ietaupīt. Profesionāliem mīksto mēbeļu tīrīšanas uzņēmumiem ir pieredzējuši darbinieki, kuri zina, kā pareizi tīrīt katra audumu veidu. Ja kādam konkrētam auduma tipam tiek izmantots nepareizs tīrīšanas līdzeklis, tas var izraisīt plankumus un sabojāt mīkastās mēbeles.

3. Atjaunojiet savu mīksto mēbeļu sākotnējo izskatu. Bez traipiem un netīrumiem, kas dziļi ieēdusies, auduma šķiedrās. Profesionāla dziļā tīrīšana, regulāri var palīdzēt jums pagarināt mīksto mēbeļu mūža ilgumu un, protams, arī izskatu!

Serviss

Ja, vēlies, pateikties par komfortu savām mīkstajām mēbelēm, tas mēs Tev varam palīdzēt, ar savām zināšanām, kas uzkrātas vairāk kā 3 gadu laikā.

www.divanueksperti.lv
www.facebook.com/divanuekserti
www.instagram.com/divanueksperti

Youtube video 

Dienas.lv raksts no ieceres līdz biznesam

Tālrunis – 2555 7098

Standarta dīvāna tīrīšana - Serviss

Standarta dīvāna tīrīšana – Serviss