BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no paklājiem noņemat mājdzīvnieku urīna smaržu?

Dzīvnieku smakas var būt ļoti specifiskas un uzturēties mēnešiem ilgi, ja netiek pareizi apstrādātas. Tā kā urīns izžūst , gan uz paklāja, gan mīkstajām mēbelēm, palikušie miljoniem urīna kristālu, ar katru dienu sevī uzņem telpas smaržas un kļūst vēl specifiskāki, radot, ļoti nepatīkamu smaku.Veikalā nopērkamie dzīvnieku urīna smaku likvidatori tikai maskē šo smaržu, kā rezultāta, šī smaka pēc dienām atkal kļūst specifiska un nepatīkama
Dīvānu Eksperti izmanto specializētu sistēmu P.U.R.T. (Pet Urine Removal Treatment), lai sašķīdinātu urīna kristālus un sadalītu fermentus, kas uz visiem laikiem atbrīvo nepatīkamo mājdzīvnieka urīna smaku no mīkstajām mēbelēm un paklājiem

Vai manas mīkstās mēbeles pēc tīrīšanas nebūs pilnas ar ķimikālijām, vai mazgāšanas līdzekļiem?

Daudzi tīrīšanas līdzekļi, tostarp tvaika tīrītāji, savā procesā izmanto ziepes un mazgāšanas līdzekļus. Tas bieži vien atstāj lipīgo atlikumu jūsu mīkstajās mēbelēs, kas piesaista netīrumus, kas atkal spēj piesātināt auduma šķiedras pēc tīrīšanas un bieži vien prasa biežāku profesionālu tīrīšanu. Mēs izmantojam visus dabiskos, bioloģiskos paklāju un mēbeļu tīrīšanas līdzekļus, kas nesatur ziepes, vai asas ķīmiskas vielas, tāpēc netīrumu, ļoti lēni piesātinās auduma šķiedrās.Un ir draudzīgi, bērniem, dzīvniekiem, kā arī pieaugušajiem!

Cik ilgs laiks nepieciešams līdz mīkstas mēbeles ir izžuvušas pēc tīrīšanas?

Žāvēšanas laiks ir atkarīgs no mitruma līmeņa, gaisa plūsmas telpā un tīrāma auduma veida. Parasti logu atvēršanas pēc tīrīšanas, vismaz 1 stundu vai ventilatoru ieslēgšana palīdzēs paātrināt žūšanas laiku. Pēc ķīmiskās tīrīšanas ar vakuuma sūkšanas iekārtu likvidējam līdz 85% mitrumu. Kā rezultātā mīkstās mēbeles parasti izžūst no 4-8 stundām, lai tās būtu pilnībā sausas. Atsevišķos gadījumos dažkārt var aizņemt vairāk laika, ja audums ir bijis ļoti netīrs un bijusi nepieciešamība, pēc vairākām skalošanas reizēm.

Kādiem mīksto mēbeļu un paklāju veidiem, Jūs veicat tīrīšanu?

Mēs profesionāli sniedzam mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas pakalpojumu jau vairāk kā 3 gadus un lepojamies ar uzkrāto pieredzi, lai palīdzētu katram no Jums. Jūs varat paļauties uz mūsu pakalpojumiem jebkura veida tīrīšanai – neatkarīgi no tā, izmēra vai auduma materiāls, tas ir. Mēs varam nodrošināt mūsdienīgu tīrīšanu jūsu dīvāniem, atpūtas krēsliem, virtuves krēsliem, biroja krēsliem (arī ādas mēbelēm) vai paklājiem. Mums ir īpaši tīrīšanas risinājumi, tīrīšanas metodes un tīrīšanas mašīnas, lai nodrošinātu pakalpojuma izpildi ar vislabāko iespējamo rezultātu. Jums vienkārši jāpiezvana – Mēs ar lielāko prieku Jums palīdzēsim! Mēs par mīksto mēbeļu tīrīšanu reizi gadā!

Vai mīkstās mēbeles, kā arī paklājus man ir jāved pie Jums?

Lai atvieglotu Jūsu ikdienu, mēs piedāvājam dažādā veida iespējas, mēs ierodamies pie Jums uz vietas lai veiktu mīksto mēbeļu tīrīšanu, kā arī varam atbraukt pie Jums pēc tīrāmā objekta un atvest pie mums uz noliktavu un pēc 3 darba dienām nogādāt Jums to atpakaļ. Ar paklājiem, mēs rekomendējam, ka labākais veids ir atbraukt pie Jums, lai apņemt paklāju un tīrīt pie mums noliktavā, kur ir specializētas, tam paredzētas iekārtas un maksimums pēc 5 darba dienām, mēs Jums nogādājam paklāju atpakaļ, perfekti tīru!

Vai šis proces ir skaļš un man traucēs?

Mūsu inovatīvās iekārtas ir ar maziem skaļuma decibeliem, kā rezultātā, tas Jums netraucēs pamatnodarbošanos, vai kā savādāk. Iekārtas skaļums ir līdzīgs, kā Jums pieejamam mājās esošajam putekļu sūcējam!